google adwords reklamları

google-adwords

Google AdWords Hesap Yönetimi

Seo çalışmalarının o güzel ve yararlı meyvelerini bekleyemeyenlerden misiniz? Seo yapıyoruz ama o kadar süremiz yok acilen sitemize trafik sağlamalıyız mı diyorsunuz? Aradığınız çözümü size Adwords reklam hizmeti ile sunuyoruz!

Adwords olarak bilinen bu işlevsel kısa süreli yardımcı hizmetimiz aslında Google arama motorunda sizin belirleyeceğiniz anahtar kelimeler ile arama yapıldığında ilk sayfa da en üstte reklam alanı olan kısımda sizin sitenizin çıkmasını sağlayan bir reklam derlemesi.

Google Adwords başlangıçta seo çalışmaları sürerken aynı zamanda sitenize gerçek kullanıcılar çekmenin en iyi yöntemi diyebiliriz. Seo çalışmaları sitenizi bir anda yükseklere taşımayacağı, bir gece de ilk sayfada yer almayacağı veya bir saatte ilk sıraya taşımayacağı için kısa vadede Adwords hizmeti sitenizi kullanıcısız, yalnız halinden çıkaracaktır.

Google Adwords Reklamlarınızı Biz Yönetelim

Eğer ulaşılmayı bekleyen web sitenize ziyaretçi gelmiyor ise atıl bir yatırım olarak kalacaktır. Google sıralamalarında Seo yardımı ile yükselmeyi beklerken yatırımlarınızı kısa vade de paraya çevirecek bir reklam sistemini size sunuyoruz. Bahsettiğimiz Google Adwords, Google arama motorunda yapılan aramaların en üst kısmında "Reklam" ibaresi ile birlikte yer alarak ziyaretçileri sitenize yönlendirerek kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. Sizde organik yoldan kalitenizi arttırıp Seo çalışmalarına devam ederken aynı zamanda müşteri ve bununla orantılı para akışına sahip olabilirsiniz.

İşimizde uzman bir dijital reklam ajansı olarak, doğru seçilerek yapılandırılmış anahtar kelime öbeklerini, gerekli negatifleme ayarlarıyla buluşturup reklam puanınızı yükseltiyoruz. Bu sayede Adwords harcamalarınız düşecektir ve alakasız tıklamalarla karşılaşmadan en yüksek verimi elde edeceksinizdir.

Hit Merkezi ile Daima Yükseklerde Olun!

Google AdWords Uzmanı

Hit Merkezi, Google AdWords reklamlarında şirketinizin bir parçası gibi reklam metinleri ve kampanyalarınızı oluşturuyor. Google AdWords uzmanınız ile tanışmaya ve çalışmaya hazır mısınız? Sizlere bir telefon ve dolduracağınız bir form kadar yakınız!

Google AdWords Reklam Yönetimi

Google AdWords Danışmanlığı

Google arama motorunda reklam verirken tıklama verimliliğinizi yükseltmeye, giderlerinizi minimize ederek maksimum sonuçları almaya ihtiyacınız mı var? Yeni Google reklam teknikleri konusunda bilgi dağarcığınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Hit Merkezi, sizin için bir Google AdWords danışmanı olarak çözümler üretir.

Google AdWords Reklam Teknikleri

Gerçek verimlilik doğru Google Adwords tekniklerini kullanmaktan geçer, ama doğru teknikleri olması gerektiği biçimde kullanmıyorsanız düşük gelir elde etmeye mahkûm kalırsınız. Yırtık bir ağ ile balık tutmaya çalışmak gibi, çok çabalarsınız ancak istediğiniz adetleri elde etmeniz asla mümkün olmaz. Hit Merkezi, müşterilerine doğru AdWords reklam teknikleri sunarak yüksek kazanç elde etmelerini sağlar.


Google Adwords Uzmanı Hit Merkezi!

İnternet sitenizi aramalarda üst sıralara eriştirecek, talep ettiğiniz ziyaretçi sayılarını sizinle buluşturacağız. SEO hizmetimizden faydalanmak veya Google Adwords danışmanlığımızdan yararlanmak ister misiniz? Bizimle iletişime geçmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Google Reklam Teklif Formu

Mesela 100  değerinde reklam çalışması yapılmasını istiyorsunuz. Tüm bilgilerinizi SEO açısından doğru olarak girdiğinizi varsayarak ilerleyelim. Belirlediğiniz tutar toplamına ulaşana kadar reklamlarınız internette ilgili sitelerde dönmeye ve gösterilmeye başlayacaktır. Hedeflenen tutara ulaşıldığında ise reklamların gösterilmesi durdurulacaktır. Dilerseniz yeni bakiye yada limit belirleyerek reklamların gösterilmesine devam edebilirsiniz.

Adwords reklamlarının bütçenizi yönetmenize imkan sağladığını belirtmiştik. Dilerseniz belirlediğiniz 100  bütçenizi günlük limitleyebilirsiniz. Örneğin her gün 5  değerinde reklam görüntülensin diye. Günlük belirlediğiniz reklam gösterim sayısına ulaşıldığında o gün için reklamlarınızın gösterilmesi durdurulur. Yeni gün ile birlikte 5  değerinde reklam gösterimine devam edilir.

Detay

Sitenizin mevcut konumundan memnun değilseniz birçok yöntem arasından doğru seçimi yaparak çalışmalar gerçekleştirmeniz gerekiyor. SEO ve Adwords bu yöntemlerden sadece birkaçı olarak dikkat çekiyor. Siteniz için SEO mu yoksa Adwords mü uygulamanız gerekiyor bunun ikilemini yaşıyor iseniz yazımızın devamını okumanız sizlere katkı sağlayacaktır.

Birçok webmaster tarafından SEO ve Adwords ikilemi günlerce düşünmeyi gerektiriyor. Bizler ise sizlere bu konuda ki düşüncelerinizde yardımcı olacak bir makale hazırladık. SEO sitenizin üst sıralara olan tırmanışını hızlandıracak etki uyandırmaktadır. Adwords incelendiğinde ise benzer bir mantıkla sitenizin üst sırada yer almasına katkı sağlamaktadır. Hangisini seçeceğiniz konusunda ise aslında bir seçim yapmak doğru olmayacaktır. Çünkü SEO ve Adwords birlikte kullanılarak sitenizin etkin bir şekilde yükselmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bunu yaparken SEO ve Adwords ile ilgili görev paylaşımı yapılması gerekiyor. Her ikisinin de etkin bir şekilde kullanılması sitenize katkı sağlayacaktır.

Detay

AdWords Danışmanı

Google adwords uzmanı, Partner'de belirlenen sınavlara girip başarılı olunduğu takdirde sertifika alabilen kişilere Adwords uzmanı denmektedir. Adwords konusunda yeterli bilgiye sahip olup gerekli araştırmalar yapan ve anahtar kelime optimizasyonlarını sağlayan kişilere de google adwords danışmanı denmektedir. Yani uzmanlar hem araştırır hem de uygular. Danışmanlar ise sadece araştırma yapıp gerekli konular hakkında size bilgiler verir. Google da çıkmak istediğiniz kelimeyi belirlediği takdirde anahtar kelime optimizasyonunu sağlar ve sizin için en uygun kelime için yardımcı olmaktadır.

Danışmanlık hizmeti için genellikle freelance çalışan kişilerden de yardım alabilmeniz mümkündür. Adwords danışmanları aracılığı ile yapılmış olan reklam kampanyaları, anahtar kelime çalışmaları oldukça başarı sağlamaktadır. Görsel, metin ve video bazlı reklam çalışmalarınızın sizin belirlemiş olduğunuz hedef kitleye ulaşmasını istiyorsanız ya bir google Adwords uzmanından ya da google Adwords danışmanından profesyonel bir destek alabilirsiniz.

AdWords Uzmanı

Adwords, açık arttırma kurallarına uygun bir şekilde işlemekte olan bir reklam kampanyasına Adwords denilmektedir. Google tarayıcısında çıkmak istenilen kelimede yani anahtar kelime için en yüksek teklifi veren kişinin reklamı yayınlanmaktadır. Bu kadar ile de bitmediği için teknik destek ve profesyonel eller için bir google adwords uzmanı ile çalışmak gereklidir. Adwords uzmanı olabilmek için öncelikle Partner sınavlarına katılmanız gerekir. Bunun için verilen derslere eksiksiz bir şekilde katılıp sertifika almalısınız. Sınava girebilmek için belirtilen miktarda ödeme yapmanız ve 3 adet sınava girmeniz gerekir. Sınavlarda başarılı olan adaylar google adwords uzmanı sertifikası alır. Bu sertifika ile daha donanımlı bir birey haline geçmiş olursunuz.

Kendilerinin belirledikleri komisyon oranı ile çalışan google adwords danışmanı, çalışacakları müşterilerinden gerekli bilgileri edindikten hemen sonrasında gerekli pazar araştırmasını yaparak ve anahtar kelime optimizasyonlarını yaparak reklam kampanyası ile ilgili ek anahtar kelimeleri de keşfeder. Belirlenmiş olan bütçeleri aylara ve haftalara bölerek tıklama başı ücret optimizasyonunu gerçekleştirilmektedir. Ardından düzenli olarak rapor sunmaktadır.

Google Reklam Ajansı

Müşteri ile google arasındaki ticari ilişkiyi sağlayan aracı kurumlar Google reklam ajansı olarak bilinmektedir. Google adwords çalışmasını yapan reklam ajansları Çağımızın en önemli dijital eko sistemlerinden en önemlisini yaparak en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinize en uygun şekilde ve en hızlı şekilde ulaşmanın dijital yolu google adwords uzmanı veya google adwords danışmanı ile google reklam ajansları ile çalışmaktır. Başarılı bir şekilde yönettiğiniz firmanız için Google’a vereceğiniz bütçeyi gider olarak görmeden yatırım olarak düşünmeniz gerekmektedir. Bu bütçeyi siz dahil herkesten daha iyi yönetebilen bir firma ile çalışmalısınız. Google’ da yapacağınız reklamlar size hızlı bir geri dönüş sağlayabilmesi için sizde bir google reklam ajansı ile çalışarak dilediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.