seo hizmeti

seo-1

SEO

SEO, arama motorlarında reklam vermeden, organik, tamamen içerik ve sitenin yapısıyla kaliteli olduğunu kanıtlayıp sitenizin üste çıkmasına yardım eden bir çalışma, hizmettir.

Tüm büyük arama motorları Google dahil olmak üzere derecelendirerek sonuçlarını sıraya sokar. Yaptıkları derecelendirme için kendi algoritmalarını kullanırlar. Biz ise tam bu kısımda Kurumsal SEO Hizmeti ile size çözüm sunuyor ve bu algoritmalara uygun bir site hazırlıyoruz veya sitenizi bahsi geçen algoritmalar için uygun duruma getiriyoruz.

SEO, sitenize kaliteli trafik getirmeniz için ilk ve kalıcı çözüm sunan tek hizmettir. Her aramada önlerde çıkan sitenize organik, gerçek kullanıcılar tarafından daha çok giriş imkânı sunulmaktadır. Bu da ürünlerinizi veya hizmetinizi satmaya, daha çok tık almaya yardımcı olacaktır.

Kurumsal SEO Hizmeti ile arama motorlarında üst sıralarda çıkmak sizin profilinizi de etkileyecek, daha güçlü bir duruş sağlayacaktır. Dijital çağın katlanarak büyüdüğü bu dönemlerde internet kurumsal kimliğinizi en güçlü yanısatacak en etkili sahnedir.

Kurumsal SEO Hizmetimiz ile tüm arama motorlarında sitenizi daha kaliteli hale getirip kitlelere daha kolay ulaşmanızı sağlayacağız.

Kurumsal SEO Hizmeti

SEO, kelime anlamı itibari ile "Search Engine Optimization", Türkçe karşılığı olarak "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamını taşımaktadır. Kısaca bahsetmek gerekirse Kurumsal SEO Hizmetimiz ile size, sitenizin içeriklerinin, yapısının arama motorları için optimize hale gelmesini sunmaktayız. Kurumsal SEO Hizmetimiz ile kullanıcıların bir ürün ya da hizmet hakkında bilgi almak için arama yaparken kullandıkları anahtar kelimeleri analiz ederek sizin için çalışmamızın yol haritasını çıkarıyoruz.

Gelişen internet teknolojisi sayesinde şirketler ile müşterilerin birbirine en kolay şekilde ulaşabildiği alan internettir. Kurumsal SEO Hizmeti alan şirketin müşterilerine kendini tanıtabilmesi ve arama motorlarında ilk sıralarda yer alması şirketin ciddiyeti ve kurumsal yapısı bakımından en önemli hususlardır. Müşterilerin aradıkları şirketi ilk sıralarda görmediklerinde aynı hizmeti veren ve arama motorlarında ilk sıralarda yer alan başka bir firmaya gitme ihtimalleri çok yüksektir. Kurumsal bir şirketin arama motorlarında ilk sıralarda yer alması için profesyonel SEO çalışması yapılmalıdır.

Kurumsal SEO Hizmeti alan bir şirket kısa sürede arama motorlarında ilk sıralarda yer alacak ve müşterilerinin kendilerine kolay ulaşmalarını sağlayabilecektir. Alınan SEO hizmeti sadece bir defalık değil süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Büyük reklam maliyetlerini göz önünde bulundurursak Kurumsal SEO Hizmeti ile şirketler hedef kitleye daha kolay ulaşabileceklerdir.

Kurumsal SEO Hizmeti Nasıl Sunuluyor?

Arama motoru optimizasyonu çalışmasını site içi ve site dışı olarak iki bölüme ayırıyoruz

İç SEO

SEO kriterlerinin uygulanması site içi çalışmalarla başlamaktadır. Siteniz için SEO çalışmalarına başlarken içerik oranını kontrol edilip kod oranı ile kıyaslayıp doğru yüzdede olup olmadığını kontrol ederiz. Kod oranı yani kodun yanlış kullanılmayıp SEO algoritmalarına uygun olması fakat içerik bakımından zayıf kalmış bir internet sitesi hızlı bir şekilde içerikle beslenip ilgili yazılarla donaltılıp yine ilgili görseller ile desteklenmelidir. Kurumsal SEO Hizmeti alan bir sitenin az önce saydığım işlemlerin tamamlanması ardından optimizasyonun daha kodsal kısımlarına geçilir.

İlgili yazılar ile Kurumsal SEO Hizmeti verdiğimiz sayfanızın içerik oranını yükselttik, sıra geldi sitenizde bulunan tüm sayfaların başlı ve açıklama alanlarının dikkat çekecek biçimde uyarlanmasına. Sayfalarda bulunan başlık ve açıklama alanlarında özgün anlatımlar yaparak her sayfayı kendine özgü bir biçimde insanlara ve arama motoru botlarına tanıtmamız gerekiyor ki ulaşılan web sayfası hangi bilgileri içeriyor botlar ve ziyaretçiler tarafından çabucak anlaşılsın. Kurumsal SEO Hizmetinde uzman olduğumuz için sizi bu konularda memnun edeceğimize emin olabilirsiniz.

Dış SEO

Bu süreç site içinde uygulanan kurgudan farklı olarak tarafımızca tasarlanıp meydana getirilmekte, ayrıca uzun sürelerde sonuç vermektedir. Uygun dış siteler aracılığıyla oluşturulacak backlink ağı sayfalarınızda kaliteyi arttırmakla kalmayacak sitenizde ziyaretçi akışını sağlayacaktır. Kurumsal SEO Hizmetinde dış seo çalışmaları verim alma konusunda zamana muhtaçtır. Meyvelerini belli bir çabanın sonunda ortaya çıkarır; bu sebeple backlink çalışmaları esnasında hızlı yükselme ve çabuk ilerleme beklenmemelidir. Google algoritmasını hızlı sonuçlar verecek işlemlerle kandırmaya çalışmak sitenizin banlanmasına ve hızlı geri düşüşlerine sebep verebilir. Daima doğal olan çalışmaları, her daim kazandıran yükselişleri tercih etmeliyiz.

SEO

Neden SEO?

SEO çalışmaları en yenilikçi ve işlevsel olan dijital pazarlama yöntemlerinden belki de en önemlisi olarak karşımıza çıkıyor. Google ve diğer arama platformları üzerinde uygulanan SEO çalışmaları neticesinde pazarlama çalışmaları kapsamında yer alan marka popülerliği katlanarak büyümüş olur. Bunun sonucunda da doğal olarak müşteri skalasında bir genişleme meydana gelmektedir. Kurumsal SEO Hizmetinin doğru yapılması sonucunda ürün ve hizmet satışlarında artış görülür. Kurumsal olarak büyüme, satışlarda yaşanan artış, marka adı popülerliğinin daha geniş kitlelere yayılması ve fiziksel açıdan yaşanan gelişmeler aslında direkt olarak SEO çalışmaları ile ilgilidir.

SEO Uzmanı Hit Merkezi

İnternet sayfanızı aramalarda üst sıralara yerleştirecek, talep ettiğiniz ziyaretçi sayılarını sizinle buluşturacağız. SEO Hizmetimizden faydalanmak ister misiniz? Bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

SEO Teklif Formu

Seo Hizmeti Nedir?

Türkçe ye arama motoru optimizasyonu olarak çevrilen sistem, İnternet arama motorlarında aranan sözcükleri belirli kriterlere göre sıralayarak anahtar kelimeye uyan aramaların daha üst sırada listelenmesi prensibine dayalı olarak çalışıyor. İnternet ağının yoğun olarak kullanıldığı günümüzde hem arama yapan kullanıcıların hem de İnternet sitesi hazırlayanların amacına ulaşmasında Seo sistemi tercih ediliyor.

Detay

Seo Hizmeti Fiyatları

SEO hizmetleri aylık 750 TL ile başlayarak 10.000 TL arası değişmektedir. Müşterilere üç farklı paket sunmaktadır. Ancak SEO hizmeti fiyatları birçok ayrı özelliklere göre değişmektedir. SEO danışmanlık şirketleri kendi web sitelerinde fiyatlarla ilgili ayrıntılı tablolar sunmaktadır.

Paket içerikleri yukarıda örnek verdiğim SEO hizmet içeriğinin olup olmaması veya hizmetin seviyesine göre belirlenmektedir. Her danışmanlık paketlerine farklı adlar verse de mantıken ‘’normal’’, ‘’gümüş’’ ve’’ altın’’ paket olarak düşünebilirsiniz. Hizmet aboneliği aylık ve yıllık olarak da ayrıca sunulmakta seçtiğiniz hizmet süresinin uzun olma durumuna göre de daha avantajlı olmaktadır. SEO hizmeti talep edilen sektöre göre de farklı ücretler belirlemektedir. Ticari amaçlı sitelerde ürünler, sepet ve müşteri hesabı varsa fiyat daha çok artmaktadır. Yani bir web sitesinde ne kadar ayrıntı varsa SEO hizmeti bedeli de artmaktadır.

Detay

Seo Hizmeti Veren Firmalar

SEO, web sitelerini üst sıralara çıkarmak isteyen kişi ya da kurumların ihtiyacıdır. Günümüzde bunun için bir sürü firma vardır. Bu seçenek çokluğu ise kişileri ve kurumları oldukça zorlamaktadır. Web sitesinin benzerlerinden ayrılıp üst sıralarda yer alması için SEO uzmanlarından yardım alınmalıdır. En iyi SEO uzmanını ve firmasını seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Detay